Zondag Bokken

WINTER EDITIE | 11 jan | Café Gasterij Den Hamse bok

Heerlijke Bokse winterse gerechten en deelbare hapjes

16:00 - 22:00 uur

Inclusief winterse muziekbingo en div. tafelspelletjes

Zondag Bokken 11 JAN - 16:00 uur

 ZO 11 - JAN | Koud droog | -1°C

In de nacht naar zondag nog koud met matige, mogelijk strenge vorst. Nederland is al een week in de ban van de echte hollandse winter.

Binnen is het lekker warm, gevoelstemperatuur zoals u in de zomer gewend bent, maar een wintertrui is wel zo gezellig. Tussen 16:00 - 18:00 uur kunt u in eigen gelegenheid een tafelspel spelen, vanaf 18:00 wordt het extra warm tijdens de winterse muziekbingo.

♬ Bokse Bingo

Wat houd Zondag Bokken in?

Bokse Snert

Beers & Bites

Tijdens de zomerweken hanteren we de, intussen welbekende, hamse hapas kaart. Voor de wintereditie kunt u meer winterse gerechten verwachten.
Zoals een warme kop bokse snert, een nieuwe winterburger, wildstoof maar ook diverse leuke hapjes om samen te delen.

Speciaal voor deze dagen komen er ook bokse specials en leuke winterse speciaalbier proefplankjes!

Bokgames

Daarnaast organiseren we tijdens de 1e editie een winterse muziekbingo, waar u dmv een reservering gratis aan deelneemt. Op de bar liggen diverse kleine tafelspellen die leuk zijn om aan tafel te spelen.
Ideaal om dus lekker tijdens deze koude winterdagen warmpjes in de bok te genieten van een middag/avond vol lekkers en interactie.

 

Zondag 11 jan

MUZIEKBINGO
Om de dag extra gezellig te maken spelen we tussen de hapjes en drankjes door een sfeervolle winterse muziekbingo.

Als je gereserveerd hebt, speel je gratis mee. Hoor je een liedje die op jouw bingokaart staat? Yes! dan mag je deze afstrepen.
Net als bij normaal bingo, zijn er leuke prijzen te winnen.

 

Tafelspelletjes
Op de bar stallen we de bokse spelletjes kast uit en kun je een iets leuks meenemen voor aan tafel. Van uno tot aan chouffe jenga, er is voor ieder wat wils.

 

Proefplank Speciaalbier
Ferry heeft een bijzondere selectie gemaakt van speciale winterse bieren. Zo kun je lekker laagdrempelig diverse bieren proeven zonder dat je gelijk kruipend door de kou naar huis gaat.

Reservering

We willen de winterbok, net als altijd, zo laagdrempelig mogelijk houden en hanteren daarom ons 'vrije inloop' - beleid. Een reservering is niet nodig, maar wil je zeker zijn van een plekje of ben je van plan met een grote groep, 12 personen of meer, te komen? Dan is het wel handig dit van te voren aan te vragen, zodat we voor jullie een aantal tafels bij elkaar kunnen zetten.